Teknoloji devi google, yeni serisi olan Pixel telefonlarına yeni bir yenisini daha ekliyor. Google Pixel 6 ‘ nın ilk görüntüleri piyasalara yayılmaya başladı bile.

İşte Google Pixel 6 Görüntüleri

Teknoloji devlerinin 2021 yılında piyasaya sürmeye hazırladıkları modeller bir bir sahneye çıkmaya başladılar. 2021′ in ilk haftalarında Samsung’un Galaxy 21 serisi telefonu görücüye çıkarması beklenirken, Iphone’ nun Iphone 13 modelini Ekim aylarında piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu 2 teknoloji devinin yanı sıra telefon serilerine sürekli bir yenisini ekleyen Google’ da boş durmuyor. Bu seferde karşımıza Google Pixel 6 modeliyle çıkıyor. Net özellikleri belli olmayan telefon için sızan ilk görüntüler bazı ipuçlarını ortaya çıkarıyor.

Yenilik bekleyenlerin aksine google’ nin bir önceki modeli olan pixel 5 ile aynı arka kamera yapısına sahip olacağı görülen modelde pixel 5 serisine kıyasla daha ince bir ekran çerçevesi kullanılması bekleniyor. Kulis dekikodularına göre 2021 son bahar aylarında satışa çıkması beklenen google pixel 6 modeli Iphone 13 ile sıkı bir rekabet halinde olacağı belirtiliyor. Yine 2021′ in son ayalarında çıkması planlanan İphone 13′ ün piyasaya çıkma tarihi ile aynı zamanlara rast gelmesi pazarın iyice kızışacağının habercisi olarak görülüyor.

Şimdilik Google Pixel 6 serisi için piyasaya sızan yada düşen bir bilgi bulunmaması bekleyenleri iyice heyecanlandırıyor.

www.konuv.com

 

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 2 Ortalama: 3]