Son yılların en çok indirilen, en çok hasılat kazanan oyunu pubg’ yi sizler için inceledik.

PUBG NEDİR ?

Tencent şirketi tarafından 2017 yılında yayımlanan ve halen geliştirilmeye devam edilen Pubg’in yapımcısı Brendan GREENE’ dir. Şimdilik bilgisayar ve mobil sürümleri olan oyunun yakında zamanda oyun konsollarında da yerini alacağı gelen haberler arasında yer alıyor. Oyunun amacı aynı haritada bulunan 100 oyuncu arasında rakiplerinizi yok ederek 1. olmak.

PUBG NASIL OYNANILIR ?

Silahsız bir şekilde oyuna başlanıldıktan sonra hayatta kalmanız için silah ve çeşitli ekipmanları bulmak zorundasınız. Sadece bu kadarla da bitmiyor. Oyun tarafından tüm oyuncuların bulunduğu harita otomatik olarak daralmaya başlıyor. İşte burada silah ve ekipmanları ararken hızlı olmanızın gerektiği gibi dikkatli de olmanız gerekiyor. Eğer daralma sırasında harita dışında kalır iseniz ölüyorsunuz. Haritadaki oyun alanı daraldıkça rakipler ile karşı karşıya gelme şansınız artıyor ve aksiyona bağlı olarak oyun tadından yenmez bir hale geliyor.

Cep Telefonu yada Tabletlerde oynar iken ; Oyuncuyu sol baş parmağınız ile yön tuşları aracılığı ile yönetirken sağ baş parmağınız ile de silah ve ekipmanları yönetiyorsunuz.

PUBG MOBİLE LİTE NEDİR ?

Bu aralar en çok aranan ve herkesin merak ettiği bir konuda Pugb Mobile Elit’ in ne olduğu. Oyun yapımcısı firmasının daha eski model akıllı telefon ve tabletlerde de oyunun oynanabilmesi için Unreal Engine oyun motoruyla hazırladığı aplikasyon. Pubg Mobile Elit çok düşük sistem gereksinimleri ile oyunda keyifli zamanlar geçirmenize imkan sunuyor.

PUBG PC SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELERDİR ?

Minimum sistem gereksinimlerini şu şekildedir ;

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel® Core™2 Duo Processor E4700 2.66 GHz
  • RAM: 3 GB
  • Ekran kartı: Nvidia GTS 250 1GB 256Bit
  • Gerekli Boş Harddisk Alanı: 2 GB
  • Direct X: 9

 

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]